Sagopa Kajmer- Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer- Kolera

Sagopa Kajmer Ve Kolera Hakkında Herşey

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küllendim Yıllarla (ft Abluka Alarm)

YazarMesaj
MaDTuRk
Admin
MaDTuRk

Küllendim Yıllarla (ft Abluka Alarm) Empty
MesajKonu: Küllendim Yıllarla (ft Abluka Alarm)   Küllendim Yıllarla (ft Abluka Alarm) I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:11 am

(WERSE 1)

Hurda kelime kurduğum plan hile,bir et yığını halinde,çıkışı olmayan yollara uzan sırma akıllı tek bıyık üzerinden bakan varlıkla yaşayan bir ömür doldu.Kalplardeki inattan oyunlarda soldu artık ben yazarım önüme geldiğince kazarım aklıma.imha boranı yapan tek alçağa,saldırdımda raple ihanetin tadına baktım,dünümü silip geleceği yazdım ben mic tım azdım.Ezdilerde bir çok gönülü yeryüzünden sildiler,Kaldırımı bırakıp yolda gezdilerde bu ibneler sönmeyen bir ateş,ilacı yok ama imhasıda beleş.

MiCtRAP a.k.a DeeP

Cennetim beyaz karanlığımsa hep cehennem oldu mutluluk taşır bu kalpler anlamazsın!Aklın almıyor bu yollar hep uzun tükenmiyor kalem misali,tok karınlı davet istemez yoruldu kaygı sewgi yerine vergi kondu,parası warsa derdi yok ve dahası mutluluk beraberinde müptela,ilave ister istemez gelir makamı yer yüzünde tek sözünde ordular hazırdı konmaya, yazandı ellerim ve kaleme yön veren bu beynin olmasın bakim değer mi servetin.

LAEDRİ

(KORO)

Küllendim yıllarla öümdeki bahara açarım halkım hif sebebi diyarım parazit kaçar içimdeki bedene yaşar toksin zihinlerde sorgula yaşamın nerede emeç ellerinde paran.

(VERSE 2)

Azdım önüme gerçekleri sunmayan bi söze kandım,rapim ihanet tuttuğum boyuna yandım,adımı ona göre attımda ateşlediğim sözleri sattım.Umarsız kavramlara odun atıp yaktım,kuruşsuz bir bayırdayım canım kıvılcımda ömrüm tufanında yazar oldum,sararmış sözlerde seçer kaldım,artık özgür yaşarım.Beden yeni açmış kafalar uçmuş ellerin avcumda,buda suçmuş.

MiCtRaP a.k.a DeeP

Kaç kadeh kırıldı sarhoş insan istilaların dibinde tek yenik felek sorar suallerin cevabı hep bitik,ve tek kalemde yazıla durdu her düşünce aksayan bir denklem isteyen yürekle gelsin her nefeste kaygısız we saygı yok düşünce bertaraf edildi yerildi gün batımlarında pembe düşler aldatır gülüşler istifa verende ağlamaktı yazgı hazzı beyne ileten her bir duygu mutluluk mu sandın yalan mukawwa kalbimin çocuklarıydı göz yaşım ve hüznü sonlayan bir nokta oldu çoğu sefer bitik ve nemli yeterli olmayan hayal mi bak hayat mı yoksa her seferde göz yaşımla sonlanan..

LAEDRİ

VERSE3

ENERJİ VODKALI BUYRUK BARLARA AYNI MÜDAVİM KUYRUK KIYAFETİN YILDIRIM MAYRUK BİR TÜRLÜ BİZ SİZİ ANLAYAMAYRUK SENDEN UZAKTA GALİBİYET İTTİR KAKTIR HAKİMİYET MEST-İ MÜDAMSIN MADURİYET EZDİR ATTIR MAHKUMİYET HAVANI BULDUN SAATİ KURDUN NEŞEYİ BANA MI SORDUN SİBOBU ÇEKTİN HAVAYA MALOLDUN BASİT GARİP VE TOYSUN YÜZÜNE KAFANA DURSUN RAP BİÇERDÖVER VE TEK GEÇERLİ SEBEBİ ERDEM YOKSUNU DARVİN SOYU KALP KALBE ÇARPMA SONUCU BİR KIRILMA BİR YOLCU YAĞLARI ALDIRILI BALIK SURATLI KARNI BASILI POPOSU KALDIRILI HAYAT-I ZAİFE HATLARI BİR GECELİK KİRALIK DAMLARI BARAKANIZDAN TARİFE UYGUN TAYLAR ATLADI DİKKAT KIRILIR ÖYLE DİZKAPAKLARI AYNI TERANEYLE TEPKİ TOPLADI SIKTI CANIMI AYNI SURATIN KALIBI ORMAN YASASI VERGİ KAÇIĞI DÜNYA 3. GÜZELİ SAVAŞI KIRILIR ÇAKRALARINIZIN YAYI.

AMANIN NE BÜYÜK MARİFET FİRARIM YOLLARI TARİF ET GELDİM GÖRDÜM SEFALET 2 NAMLU YOK CESARET

YÜRÜRÜM YOLLAR HARABE GÜNAHLAR OLDU ŞELALE GÖRDÜM GÜLDÜM HALİNE ALAMET-İ KIYAMET.
https://sagopa-kolera.catsboard.com

Küllendim Yıllarla (ft Abluka Alarm)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Abluka Alarm Diskografisi
» Abluka Alarm - Rap Kronolojisi
» Abluka Alarm Biyografisi ...
» Abluka Alarm ClubHipHop Röportajı